Zo en dit is mijn uiteindelijke programma. Nu ga ik alleen O Bandido da Luz Vermelha / The Red Light Bandit en Kill List missen maar die hoop ik dan wel (dit jaar) op DVD / BR te zien.
Donderdag 26 januari:
1) Le reste du monde (09.30 – 11.00 | Persvoorstelling) (Cinerama 3)
2. L' estate di Giacomo (11.30 – 13.00 | Persvoorstelling ) (Pathé 5)
3) Cornelia frente al espejo (13.30 – 15.10 | Persvoorstelling) (Pathé 3)
4) Tributes – Pulse (16.15 – 17.35) (Pathé 6)
5) Grandma Lo-fi: The Basement Tapes of Sigrídur NíelsdGrandma Lo-fi: The Basement Tapes of Sigrídur Níelsd (18.30 – 19.35 | Persvoorstelling) (Cinerama 3)
6) 11 Flowers (21.30 – 23.20) (Pathé 5)
Vrijdag 27 januari:
1) I Carried You Home (09.45 - 11.45 | Persvoorstelling) (De Doelen Willem Burgerzaal)
2) The Day He Arrives (13.30 – 15.00) (Pathé 4)
3) Hello, Mr. Tree! (15.30 – 17.00 Persvoorstelling) (Cinerama 2)
4) Lost in the Mountain (18.30 – 20.10 | Persvoorstelling) (Cinerama 3)
5) Shattered (21.30 – 23.30) (Pathé 2)
Zaterdag 28 janurai:
1) Buenas noches, España (09.30 – 10.50) (Pathé 7)
2) Eight Deadly Shots (13.15 – 19.00 ) (Cinerama 1)
3) Black Dove (20.00 – 22.00) (De Doelen Jurriaanse Zaal)
4) Two Years at Sea (22.45 – 00.15) (Cinerama 5)
Zondag 29 januari:
1) Malaventura (10.00 – 11.15) (Cinerama 4)
2) The Great Northwest (12.00 - 13.2) (Cinerama 5)
3) So Sorry + Ordos 100 (14.45 – 17.00) (Cinerama 7)
4) Florentina Hubaldo, CTE (17.30 – 22.30) (Cinerama 6)
Maandag 30 januari:
1) Verano (10.15 – 12.00) (Pathé 3)
2) Small Roads (12.30 – 14.15) (Cinerama 6)
3) Visiting Room (14.45 – 16.15) (Cinerama 1)
4) The Loneliest Planet (19.15 – 21.15) (Schouwburg Grote Zaal)
5) Women on the Edge (21.45 – 23.30) (Pathé 5)
Dinsdag 31 januari:
1) Los Ultimos Cristeros (10.15 – 11.45) (Pathé 3)
2) The Count (13.15 – 15.05) (Pathé 3)
3) Nana (16.45 – 18.00) (Schouwburg Grote Zaal)
4) In April the Following Year, There Was a Fire (18.45 – 20.10) (Pathé 5)
5) Sudoeste (22.00 – 00.10) (Pathé 6)
Woensdag 1 februari:
1) Corta (09.45 – 11.00 | Persvoorstelling) (Pathé 5)
2) Goodbye (11.45 – 13.30 | Persvoorstelling) (Pathé 4)
3) Girimunho (16.00 – 17.50) (Cinerama 5)
4) L’Ultimo Terrestre (19.00 – 20.40) (Pathé 1)
5) A Time of Roses (21.15 – 23.20) (Pathé 6)
Donderdag 2 februari:
1) Il se peut que la beauté ait renforcé notre résolution (09.45. – 11.00) (Cinerama 7)
2) An Oversimplification of Her Beauty (12.15 – 13.45) (Pathé 6)
3) Sodankylä Forever: The Century of Cinema (15.30 – 17.15) (Pathé 2)
4) L (18.15 – 19.45) (Pathé 6)
5) Dernière Séance (21.30 – 23.00) (Cinerama 1)
Vrijdag 3 februari:
1) Der Fluss war einst ein Mensch (09.30 – 11.15) (Pathé 7)
2) Francophrenia (11.45 – 13.00) (Cinerama 1)
3) A Fish (13.30 – 15.20) (Pathé 4)
4) Heart’s Boomerang (16.15 – 18.00) (Schouwburg Grote Zaal)
5) Miss Bala (18.30 – 20.30) (Pathé 1)
6) La Legenda di Kaspar Hauser (22.15 – 23.50) (Pathé 3)
Zaterdag 4 februari:
1) Egg and Stone (10.30 – 12.10) (Pathé 4)
2) Return to Burma (12.45 – 13.15) (Pathé 5)
3) Romance Joe (15.45 – 17.45) (Pathé 5)
4) Black’s Game (19.00 – 20.45) (Pathé 1)
5) Four Suns (22.15 – 00.00) (Pathé 3)
Mochten er overlappingen zijn met andere gebruikers dan sta ik open voor een goed gesperk / meeting. Het beste kunnen we dit via de PM regelen.